Frozen Kielce (05.10.2017 09:59)
Na internecie pisze godziny otwarcia 8.30 a tu 9 i jeszcze zamknięte, brak tabliczki z godzinami otwarcia na drzwiach wejściowych.
M F (02.09.2017 09:13)
Miła obsługa. Ok.
Patricia Byy (29.06.2017 15:41)
W porzadku.
Joanna Marynowska (25.04.2017 15:49)
Niezbyt uprzejma obsługa. Odniosłam wrażenie że pani pracuje tam za karę. Brak testerów i bardzo ubogie zaopatrzenie - brak dostępności kolorów kosmetyków. Sklep czysty i uporządkowany